معرفی سایت آپلود عکس

معرفی سایت آپلود عکس

معرفی سایت آپلود عکس

سایت های زیادی برای آپلود عکس در اینترنت وجود دارند و روزانه کاربران زیادی از آنها برای آپلود تصاویرشان استفاده میکنند.
آپلود در مقابل دانلود قرار دارد. یعنی وقتی شما عکسی را از اینترنت در کامپیوتر خود دریافت میکنید در حقیقت آنرا از سرور سایتی که عکس در آن قرار دارد دانلود کرده اید. و برای اینکه تصاویر در سایت های مختلف اینترنتی نمایش داده شوند یا برای دانلود در دسترس باشند باید ابتدا در سرور آپلود شوند تا بتوان آنها را دید یا دانلود کرد بدون شک شما که الآن در حال مطالعه این مطلب هستید عکس و داده های زیادی را دانلود کرده اید. هر بار که شما وبگردی میکنید و در حال گشت و گذار در اینترنت یا فضای مجازی هستید ناخودآگاه داده ها و عکس های زیادی را دانلود میکنید.
اما کاربرد آپلود برای کاربران اینترنتی چیست؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در وبلاگ یا فروم های عمومی عکس هایی به نمایش بگذارید اما ندانید که برای آپلود عکس برای وبلاگ باید چکار کنید. برای اینکار کافیست شما در یکی از سایت های معروف آپلود تصاویر عکس مورد نظر خود را از رایانه تان انتخاب کنید و سپس کلید آپلود را بزنید و بعد از بارگذاری شدن سایت به شما لینک های نمایش عکس را میدهد و شما بسادگی با قرار دادن آن لینک ها در انجمن ها یا بلاگ ها و سایت ها میتوانید آن عکس را از سرور سایت آپلود نمایش دهید.
ما برای آپلود عکس به شما سایت img7 را پیشنهاد میکنیم از ویژگی های بارز و مهم این سایت سرعت بارگذاری بالا، آدرس های کوتاه، قابلیت کار در تلفن همراه و تبلت و … می باشد و از برترین سایت های آپلود در ایران است.

معرفی سایت آپلود عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *